Beştelsiz Mah. 101. Sokak. No:107 Akşemsettin Tramvay Durağı Zeytinburnu
02126655050
enruar

Akciğer Kanseri Farkındalık Sempozyumu

Akciğer Kanseri Farkındalık Sempozyumu

Avrasya Hastanesi Zeytinburnu’nda “Akciğer Kanseri Farkındalık Ayı”na özel çok sayıda basın mensubunun katılım sağladığı, halka açık muhteşem bir söyleşi düzenledik.

Hastanemizin Başhekimi Prof. Dr. Ali Rıza Cenal’ın yapmış olduğu açılış konuşmasının ardından
Radyasyon Onkoloji Uzmanımız Prof. Dr. Mustafa Vecdi Ertekin, Medikal Onkoloji Uzmanımız Doç. Dr. Fatma Şen, Göğüs Cerrahi Uzmanımız Op. Dr. Ali Güven Akıncı, Göğüs Hastalıkları Uzmanımız Uzm. Dr. Kanan Abbaslı akciğer kanseriyle ilgili merak edilenleri yanıtlayarak, erken teşhis ve tedavi ile ilgili önemli noktalara değindiler.

Avrasya Hastanesi Zeytinburnu’nda radyasyon onkolojisi, medikal onkoloji, patoloji ve genel cerrahi bölümlerimizde uzman hekimlerimizin uyguladığı başarılı tedavilerle kanser hastalarının tedavilerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

İşletme Direktörümüz İbrahim Urlu ve Başhekimiz Prof.Dr.Ali Rıza Cenal söyleşi sonunda doktorlarımıza katkılarından dolayı takdir ve teşekkür belgelerini takdim ettiler.

Söyleşiye katılan birbirinden değerli katılımcılarımıza ve emeği geçen doktorlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: