Beştelsiz Mah. 101. Sokak. No:107 Akşemsettin Tramvay Durağı Zeytinburnu
02126655050
enruar

Avrasya Hastanesi 20 Yaşında!

Avrasya Hastanesi 20 Yaşında!

Avrasya Hastanesi Zeytinburnu’nda 5.10.15. ve 20. yılını dolduran hastanemiz doktorları ve çalışanları “Emeğe Saygı ve Kıdem Ödülleri” aldılar.

Protokolden önemli katılımın olduğu ödül töreninde geçmiş dönem Ardahan ve Yalova Valiliği görevi yapmış Sayın Selim Cebiroğlu, Zeytinburnu Kaymakamı Sayın Mehmet Makas, Çatalca Kaymakamı Sayın İnci Sezer Becel, Zeytinburnu Belediye Başkanı Sayın Av. Ömer Arısoy, Hatay Milletvekili Suzan Şahin gibi önemli isimler yer aldı.

Bu özel günün sunuculuğunu Türk sinemasının usta oyuncusu ve sunucusu Çiğdem Tunç ve Türkiye’nin önde gelen sunucularından Şenol İpek tarafından gerçekleşti. Çalışanlar büyük bir coşku ile protokol mensupları ve yönetim kurulu üyelerinden ödüllerini aldılar.

Avrasya Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Hüseyin Urlu tüm çalışanlarına tören bitiminde övgü dolu sözlerde bulundu ve katılan herkese teşekkürlerini iletti.

Emek veren, alın teri döken, öğrenen, öğrendiklerini öğreten “Emeğe Saygı ve Kıdem Ödülü” alan tüm doktor ve hastane çalışanlarımızı tebrik ediyoruz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: