Beştelsiz Mah. 101. Sokak. No:107 Akşemsettin Tramvay Durağı Zeytinburnu
02126655050
enruar

Avrasya Hastanesi 20. Yılını Coşkuyla Kutladı.

Avrasya Hastanesi 20. Yılını Coşkuyla Kutladı.

İmza attığı yenilik ve yatırımlarla sağlık sektörünün majör temsilcileri arasında yer alan Avrasya Hastanesi, 20 yıldır sürdürdüğü sağlık yolculuğunu özel bir davetle kutladı. 29 Haziran Cumartesi günü, Hilton İstanbul Bakırköy’de gerçekleşen organizasyonda tıp tarihine katkıda bulunan önemli bilim insanları için ‘Sağlığa Yön Verenler’, hastanenin kuruluşundan bugüne emek ve katkısı olanlara “Emeği Geçenlere Şükran Plaketi ” aynı zamanda 20 yıllık yolculukta Avrasya Hastanesi’yle beraber hareket eden hastane çalışanlarına “Emeğe Saygı ve Kıdem Ödülleri” töreni düzenlendi. Keyifli anların yaşandığı gecenin moderatörlüğünü Oyuncu, Sunucu Çiğdem Tunç ve Sunucu Şenol İpek üstlendi.

Hastanenin 20 yıllık serüveninin anlatıldığı tanıtım filmi ile başlayan organizasyon, sonrasında Avrasya Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Hüseyin Urlu açılış konuşması yaparak; dostlarıyla, çalışanlarıyla, yol arkadaşlarıyla, hastaneyi tercih eden hastalarıyla bu mutlu günü büyük duygularla kutladığını, katkısı olan herkese emekleri için teşekkür ettiğini belirtti.
Avrasya Hastanesi 20. yılını birlikte kutladığı tüm hastane çalışanlarına, bu gece de Avrasya Hastanesi’ni yalnız bırakmayan değerli hastaları ve dostlarına, ödüle layık görülen kişi ve kurumlara sonsuz teşekkürlerini sunuyor.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: