Beştelsiz Mah. 101. Sokak. No:107 Akşemsettin Tramvay Durağı Zeytinburnu
02126655050
enruar

Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da Gebelik ve Doğum Semineri Gerçekleştirildi

Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da Gebelik ve Doğum Semineri Gerçekleştirildi
Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da uzman doktorlar, hemşire ve ebeler tarafından, halkımızın yoğun katılımıyla “Gebelik ve Doğum Semineri” gerçekleştirildi.
 
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları Op. Dr. Fatma Bozkurt, Op. Dr. Mete Sarıözkan, Op. Dr. Duygu Umut Eraslan ve Op. Dr. Atilla Okur; Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Sema Kahraman; Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Serdar Fırat; Ebe Esra Bütün ve Bebek Hemşiresi Gözde Miralem’in katkıları ile anne ve baba adaylarımıza yönelik interaktif bir eğitim gerçekleşti. Eğitim seminerinde hamilelik döneminde takip, anneler için gebelikte beslenme, doğum ve doğum esnasında uygulanacak anestezi yöntemleri, gebelik sonrası dikkat edilmesi gerekenler gibi konulara değinildi.
 
Eğitim semineri anne ve baba adaylarıyla gerçekleştirilen soru-cevap bölümü ile devam etti. Gebelik öncesi, doğum ve gebelik sonrası anne ve çocuk sağlığı ile ilgili yapılan interaktif bölümde, anne-babalar gebelik süreci ile ilgili merak edilen soruları sorma fırsatı buldu.
 
Yoğun katılım gerçekleştirilen etkinlik, işletme direktör yardımcıları sayın Dr. Özgür Özmen ve sayın Can Deniz Urlu ile medikal direktör yardımcısı sayın Dr. Hamdi Kocaahmet tarafından, seminere katkı sağlayan hekim, ebe ve hemşirelere teşekkür belgeleri takdim edilmesiyle son buldu.
 
Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa olarak, seminere katılan tüm anne ve baba adaylarımıza teşekkür eder, dünyaya gelecek çocuklarına sağlıklı bir gelecek dileriz.
Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: