Beştelsiz Mah. 101. Sokak. No:107 Akşemsettin Tramvay Durağı Zeytinburnu
02126655050
enruar

AVRASYA HASTANESİ GAZİOSMANPAŞA’DAN TESCİLLİ BAŞARI

AVRASYA HASTANESİ GAZİOSMANPAŞA’DAN TESCİLLİ BAŞARI

Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa Türk Standartları Enstitüsü(TSE) tarafından TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi 1. gözetim denetimini başarılı bir şekilde tamamladı. İnceleme sonucunda hastanemizin sahip olduğu TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, 1 yıl daha geçerliliğini koruyacak.

18-19 Kasım tarihlerinde gerçekleşen denetimde TSE Baş Denetçisi Abdülkadir Öncel, Dr. Turgay Çetin ve Mahmut Yavuz tarafından üst yönetimin Kalite Yönetim Sistemine desteği, kalite ekibi ile çalışanların katılımı ve hastane alt yapısının hastane mimarisi ile hasta memnuniyeti gözetilerek projelendirilmesinin olumlu husus olduğuna değinerek bilgi ve tecrübeleriyle katkılar sağladılar.

‘’Hiçbir şey insan ve sağlık kadar önemli değildir’’ prensibiyle yasal şartlara uygun olarak hizmette kalite, hastalarımızın üst düzeyde tatmini ve kurumumuzda verimlilik önceliğimizdir. Hasta Güvenliği ve Hasta Memnuniyeti odaklı çalışmalarımızın sürekliliğini sağlayarak hizmet kalitemizi artırmaya yönelik çalışmalarımız devam edecektir.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: