Beştelsiz Mah. 101. Sokak. No:107 Akşemsettin Tramvay Durağı Zeytinburnu
02126655050
enruar

AVRASYA HASTANESİ’NDE ŞİFA BULDU!

AVRASYA HASTANESİ’NDE ŞİFA BULDU!

16 YAŞINDAKİ IRAKLI HASTA, AVRASYA HASTANESİ’NDE ŞİFA BULDU!

Dizlerden aşağısını hissetmeyen 16 yaşındaki Iraklı Halah Muhammed, Avrasya Hastanesi Zeytinburnu yerleşkesinde Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahı Op. Dr. Çetin Evliyaoğlu ve ekibi tarafından gerçekleştirilen operasyon sonucunda belini ve ayaklarını hissettiğini söyledi.

Halah Muhammed, duygularını “Dün benim doğum günümdü. Gerçek yaşım 16, ama ameliyatım ile ayaklarımı hissettim an adeta yeniden doğdum.” diyerek ifade ederek Avrasya Hastaneler Grubu’na teşekkürlerini iletti.

Halah’nın Babası Muhammed Abdel Hamza da “Kızımın doğumdan beri bir sorunu vardı. Bağdat’ta ameliyat yapmıştık ama yeterli tecrübe ve hastane olmadığı için istediğimiz başarıyı yakalayamamıştık. İnşallah burada yaptığımız ameliyat ile kızım sağlığına kavuşacak.” dedi.

Op. Dr. Çetin Ayhan Evliyaoğlu, gerçekleştirilen operasyon sonrası “Yaptığımız ameliyat çok komplike bir cerrahi müdahale idi. Buraya geldiği zaman dizden aşağı ayaklarını hissetmiyordu. Ancak ameliyattan sonra ayaklarımı hissediyorum dedi. Hepimiz çok mutluyuz.” dedi.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: