Beştelsiz Mah. 101. Sokak. No:107 Akşemsettin Tramvay Durağı Zeytinburnu
02126655050
enruar

Yılın Sağlık Kuruluşu ‘Avrasya Hospital’

Yılın Sağlık Kuruluşu ‘Avrasya Hospital’

Ekovitrin Medya Grubu’nun düzenlemiş olduğu “Yılın Starları Ödül Töreni”nde Avrasya Hastaneler Grubu olarak “Yılın Sağlık Kuruluşu” ödülüne layık görüldük.

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nde gerçekleşen yurtiçi ve yurtdışından iş adamları, girişimci, yönetici, siyaset ve devlet adamları gibi seçkin konukların katıldığı törende Avrasya Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Urlu, T.C Ticaret Bakan Yardımcısı Gonca Yılmaz Batur’dan ödülü teslim aldı.

Ödül törenine hastanemizi temsilen Avrasya Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Av. İlkşan Urlu, İdari İşler Müdürü Orçun Ulutaşlı, İdari Amir Gönül Dilek, Basın ve Medya Sorumlusu Ömer Yonisoğlu, Kalite Birim Sorumlusu Recep Pülat, Hasta Bakım Görevlisi Mevlüt Tosun ve Ahmet Yalçın katılım sağladı.
Yılın Sağlık Kuruluşu ödülüne layık görülen Avrasya Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Urlu, ödülü alırken “Sağlık deyince akan sular duruyor, artık yurtdışından insanlar sağlık için ülkemizi tercih ediyor. 7/24 hizmet veren bir kurumuz. Bu ödülü alırken emeği geçen 1000’e yakın çalışanımıza, alın terlerine, bizlere güvenen hastalarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Hastanemizi bu ödüle layık gören Ekovitrin Ailesi’ne teşekkür ediyor, başarımızı tüm hastalarımız ve çalışanlarımızla paylaşıyoruz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: