Beştelsiz Mah. 101. Sokak. No:107 Akşemsettin Tramvay Durağı Zeytinburnu
02126655050
enruar

AVRASYA AİLESİ OLARAK YENİ YIL ETKİNLİĞİNDE BULUŞTUK

AVRASYA AİLESİ OLARAK YENİ YIL ETKİNLİĞİNDE BULUŞTUK

Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa şubemizde, tüm hekim ve çalışanlarımızın katılımıyla yeni yıl etkinliği gerçekleştirdik. Etkinlik, hastane personelimizin ve doktorlarımızın yeni yıl dileklerini ilettiği video ile başladı. Programda Hemşirelik Hizmetleri Müdürümüz Esin Şen, Başhekim Uz. Dr. Alaaddin Küçük ve Avrasya Hastaneleri Yön. Krl. Bşk. Op. Dr. Hüseyin Urlu tarafından yeni yıl mesajları iletildi.

Türk Halk Müziği sanatçısı Duygu Koçak, Avrasya Hastanesi Zeytinburnu’ndan Dt. Büşra Çengel, Fizyoterapist Taha Ayberk Erdoğan, İnsan Kaynakları Biriminden Sezer Bağabakan ortak performanslarıyla, şarkılarıyla kutlamaya katılanlara eğlenceli dakikalar yaşattılar. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Atilla Okur ile Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Esin Şen’in yaptığı düet geceye renk kattı.
Tüm ekibimizin katıldığı etkinlikte, personelimize çekilişle altınlar hediye edildi. Etkinliği Yön. Krl. Başkanımız Hüseyin Urlu yıl başı konuşmasıyla sonlandırdı. Urlu, “2019 yılını geride bıraktık. Gerek yerli gerekse uluslararası hastalarımıza üst düzey hizmet vermeye özen gösterdik. 2020 yılında hedeflerimizi yüksek tutarak, şifa kapısı olmaya devam edeceğiz. 2020 yılında da Sağlık Turizminde öncü olmaya devam edeceğiz. Tüm vatandaşlarımızın, bizlere güvenen tüm yabancı hastalarımızın ve sağlık çalışanlarının yeni yılını kutlar; sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yeni yıl dilerim” ifadeleriyle konuşmasını sonlandırdı.

 

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: