Beştelsiz Mah. 101. Sokak. No:107 Akşemsettin Tramvay Durağı Zeytinburnu
enruar

AVRASYA GAZİOSMANPAŞA DOKTORLARIMIZ
Anasayfa » AVRASYA GAZİOSMANPAŞA DOKTORLARIMIZ

Op. Dr. Hüseyin Urlu

Op. Dr. Hüseyin Urlu

Yönetim Kurulu Başkanı - Genel Cerrahi
ÖZ GEÇMİŞİ
 • 1950 Dörtyol Hatay doğumlu Op.Dr.Hüseyin Urlu ilk ve orta öğrenimini Dörtyol’da lise öğrenimini 1964-1967 yılları arasında Mersin Tevfik Sırrı Gür lisesinde başarıyla tamamladıktan sonra 1967 ‘de İstanbul Tıp Fakültesine başladı. 1973’ de mezun oldu. Askerliğini 1973-1975 yıllarında yaptı. Daha sonra Vakıf Gureba Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanlık eğitimini tamamladı. Uzmanlık eğitimi bittikten sonra da aynı hastanede dört yıl uzman olarak mesleğini sürdürdü.
  1984-1991 yıllarında Bahçelievler Erdem Yügen Kliniğinde ve özel hastanelerde Genel Cerrahi Uzmanı olarak serbest çalıştı.
  1992’de kurucusu olduğu ve başhekimliğini yaptığı Çamlık Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanı olarak görevini sürdürdü.
  1996-1998 yıllarında Avrasya Hastanesi’in proje ve kuruluş çalışmalarını yürüttü.
  1999-2008 yıllarında Avrasya Hospital Başhekimliğini yaptı.
  Halen Çamlık Hastanesi ve Avrasya Hastanesi ortağı ve yönetim kurulu başkanlığı görevini sürdürmektedir. OHSAD kurucu üyelerinden olan Op.Dr. Hüseyin URLU ayrıca Sigarayla Savaşanlar Derneği icra kurulu üyesidir.

  Ayrıca Hatay Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyesidir. 35 yıllık meslek hayatında birçok ödüle layık görülen Op.Dr. Hüseyin URLU’nun aldığı bazı ödül ve plaketler şunlardır;

  – 2001 yılında İlk Yardım Seminerleri dolayısı ile Zeytinburnu Belediye Başkanlığından plaket,
  – 2001-2003 yıllarında iki kez Tüketiciyle Dost Altın Kalite Ödülü, Yılın Özel Sağlık Kurumu Ödülü,
  – 2003 yılı Yaşlı ve Hasta Bakıcılığı Kursu nedeniyle Zeytinburnu Kaymakamlığı’ndan teşekkür plaketi,
  – Ekovitrin Dergisi 2003 ve 2007 yılının Starları ödülleri (Sağlık Ödülü)
  – 2006 yılı Mevlanakapı Vergi Dairesinden kurumu adına vergi rekortmeni olarak teşekkür plaketi,
  – 2006 yılı Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından “Altın Adam Ödülü”
  – 2007 yılı Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından “Altın Marka Ödülü”
  – 2007 yılı First Bussines Dergisi düzenlediği “Zirvedekiler 2007” ödül töreninde Sağlık Sektöründe Yılın Kuruluşu Ödülü,
  – 2009 Uluslar arası Avrupa Birliği Kalite Ödülüvs. kurumu ve şahsı adına 50’ye yakın ödül ve plaket almıştır. Op.Dr. Hüseyin URLU evli ve Fransızca bilmektedir.

Dr. Hamdi Kocaahmet

Dr. Hamdi Kocaahmet

Medikal Direktör Yardımcısı

ÖZ GEÇMİŞİ
1963 yılında İskeçe/Yunanistan’da doğdu. 1991 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Özel Yeşilpınar Tıp Merkezi’nde çalıştı. Temmuz 2016’dan itibaren Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da görev yapmaktadır.

Uzm. Dr. Alaaddin Küçük

Uzm. Dr. Alaaddin Küçük

Başhekim - Kardiyoloji

ÖZ GEÇMİŞİ
1966 yılında Balıkesir’de doğdu. Gülhane Askeri Tıp Akademisinden mezun oldu. 1993-1998 yılları arasında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesinde Kardiyoloji ihtisasını tamamladı. İskenderun Deniz Hastanesi, Kasımpaşa Deniz Hastanesi ve Avrasya Hastanesi Zeytinburnun’da kardiyoloji uzmanı olarak çalıştı. Ekim 2016’dan itibaren Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da görev yapmaktadır.

Uzm. Dr. İlhan Menken

Uzm. Dr. İlhan Menken

Başhekim Yardımcısı - İç Hastalıkları

ÖZ GEÇMİŞİ
1976 yılında Antakya-Hatay’da doğdu. 2005 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2012 yılında Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimi aldı. 2013 yılından itibaren Avrasya Hastanesi’nde görev yapmaktadır.

Op. Dr. Fercan Urlu

Op. Dr. Fercan Urlu

Başhekim Yardımcısı - Kulak, Burun, Boğaz

ÖZ GEÇMİŞİ
1986 yılında Hatay/Dörtyol’da doğdu. 2010 yılında Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2015 yılında Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi’nde Kulak Burun Boğaz Hastalıkları uzmanlık aldı. Karaman Devlet Hastanesi ve Adana Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetini tamamladıktan sonra Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da Kulak Burun Boğaz Hastalıkları uzmanı olarak görev yapmaya devam etmektedir.

Op. Dr. Şefika Aksoy

Op. Dr. Şefika Aksoy

Genel Cerrahi

ÖZ GEÇMİŞİ
1967 yılında Trabzon’da doğdu. 1990 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 15 ay Sinop SSK da zorunlu hizmet tamamladıktan sonra 1992-1996 arası SSK Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanesi’nde Genel Cerrahi ihtisasını tamamladı. 1996-2018 yılları arasında İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanı olarak çalıştı. Bu süre zarfında ağırlıklı olarak Meme Hastalıkları ve Onkolojik Meme Cerrahisi konusunda çalışmıştır. Birinci ve ikinci düzey “Onkoplastik Meme Cerrahisi” sertifikalarına sahiptir. Mart 2018’den itibaren Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da Genel Cerrahi Uzmanı olarak çalışmaya devam etmektedir.

Op. Dr. Mahmut Summak

Op. Dr. Mahmut Summak

Genel Cerrahi

ÖZ GEÇMİŞİ
1962 yılında Ankara’da doğdu. 1987 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1996 yılında İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Genel Cerrahi uzmanlık eğitimini tamamladı. 2018 yılına kadar aynı hastanede Genel Cerrahi Uzmanı olarak çalıştı. Şubat 2018’den itibaren Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da görev yapmaktadır.

Doç. Dr. Ali Durmuş

Doç. Dr. Ali Durmuş

Genel Cerrahi - Obezite Cerrahi

ÖZ GEÇMİŞİ
Gaziantep doğumlu olan Doç. Dr. Ali Durmuş Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. İhtisasını Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Genel Cerrahi anabilim dalında tamamladı. Uzmanlık sonrası aynı üniversitede eğitim görevlisi olarak çalıştı. Londrada doçentlik unvanını aldı. Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da genel ve obezite cerrahisi uzmanı olarak görev yapmaya devam etmektedir.

Doç. Dr. Hüseyin Kılınçaslan

Doç. Dr. Hüseyin Kılınçaslan

Çocuk Cerrahisi

ÖZ GEÇMİŞİ
1974 yılında Bolu’da doğdu. 1999’da İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Çocuk Cerrahisi ihtisasını tamamladı. 2007-2010 yılları arasında Gaziantep Çocuk Hastanesi’nde zorunlu devlet hizmeti görevini yaptı. Askerlik hizmetini Diyarbakır Asker Hastanesi’nde yaptıktan sonra 2010 yılında bir süre Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Cerrahisi Kliniği’nde görev yaptı. Aynı yıl Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalı’nın kurulmasında görev aldı. 2015 yılında doçent oldu. Ulusal ve uluslararası çok sayıda akademik çalışmaları bulunmaktadır. Kasım 2016 tarihi itibariyle Avrasya Hastaneler Grubu’nda görev yapmaktadır.

Doç. Dr. Ahmet H. Gedik

Doç. Dr. Ahmet H. Gedik

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

ÖZ GEÇMİŞİ
İskenderun Hatay doğumludur. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’ni bitirdi. 2007 yılında aynı fakültede uzmanlık eğitimini tamamladı. 2016 yılında doçentlik unvanını aldı. Farklı hastanelerde Çocuk Yoğun Bakım, Yenidoğan Yoğun Bakım ve Çocuk Göğüs Hastalıkları birimlerinde hizmet verdi. Kronik öksürük, Hışıltılı Çocuk, Astım ve Çocuk Göğüs Hastalıkları özel ilgi alanlarıdır. Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da görev yapmaktadır.

Uzm. Dr. Serdar Fırat

Uzm. Dr. Serdar Fırat

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

ÖZ GEÇMİŞİ
1963 yılında İstanbul’da doğdu. 1987 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Şişli eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzmanlık eğitimi tamamladı. İstanbul Şişli Etfal Hastanesinde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı olarak çalıştı. Temmuz 2016’dan itibaren Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da görev yapmaktadır.

Uzm. Dr. Öznur Serdaroğlu

Uzm. Dr. Öznur Serdaroğlu

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

ÖZ GEÇMİŞİ
1979 yılında Ordu’nun Fatsa ilçesinde doğdu. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2009 yılında Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Sağlığı Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimini tamamladı. Mecburi hizmetini Sinop Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi’den yapan Dr. Öznur Serdaroğlu, birçok kurumda Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı olarak çalıştı. Ekim 2017’den itibaren Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da görev yapmaya devam etmektedir.

Op. Dr. Atilla Okur

Op. Dr. Atilla Okur

Kadın Hastalıkları ve Doğum

ÖZ GEÇMİŞİ
1969 yılında Konya’da doğdu.İlk orta ve lise eğitimini Konya’da tamamladı.1992 yılında Hacettepe Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1993-1997 yıllarında Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi’nde ihtisasını tamamladı.1997-2012 yılları arasında Kütahya Devlet Hastanesinde Kadın Doğum Uzmanı olarak görev yaptı.2012-2014 yıllarında İstanbul Arnavutköy Devlet Hastanesinde çalıştı.2014 Temmuz ayından itibaren Avrasya Hastanesi’nde görev yapmaktadır.

Uzm. Dr. Mete SARIÖZKAN

Uzm. Dr. Mete SARIÖZKAN

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

1966 yılında Samsun’da doğdu. 1983-1989 Hacettepe İngilizce Tıp Fakültesini bitirdi.

1990-1994 yılları arasında Kadın hastalıkları ve Doğum ihtisasını Zeynep Kamil Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde yaptı. Sonrasında birçok özel ve devlet hastanesinde çalıştı. Uluslararası geçerliliği olan bir koçluk sertifikası bulunmaktadır. Branşıyla ilgili birçok dernek üyeliği ve çok sayıda yurtiçi/dışı kongre katılımı mevcuttur. 2018 Aralık ayından itibaren Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da görev yapmaktadır.

Op. Dr. Fatma BOZKURT

Op. Dr. Fatma BOZKURT

Kadın Hastalıkları ve Doğum

1981 yılında Elazığ/Maden’de doğdu. 2005 yılında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2012 yılında Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum ana bilim dalında uzmanlık eğitimini tamamladı. Özel ve devlet olmak üzere birçok hastanede çalıştı. Kadında cinsel fonksiyon bozuklukları, vajinismus, gebelik takibi, infertilite, menopoz ve sonrası dönem özellikle ilgilendiği alanlardır. Şubat 2019 tarihinden itibaren Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Op. Dr. Gülfem Güllüoğlu

Op. Dr. Gülfem Güllüoğlu

Kadın Hastalıkları ve Doğum

1979 yılında İstanbul’da doğdu. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. İhtisasını 2008 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum ana bilim dalında tamamladı. Gebe Kalamama, Bartholin Apsesi (Kisti), Seksüel Gelişim Bozuklukları, Vajen Ca, Genel Kadın Hastalıkları Ve Doğum başlıca ilgi alanlarıdır. Kilis Devlet Hastanesi, Şafak Hastanesi, Memorial Şişli Hastanesi ve Kadıköy Acıbadem Hastanesi gibi özel ve devlet olmak üzere birçok hastanede çalıştı. Şubat 2019’dan itibaren Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Op. Dr. Duygu Umut ERASLAN

Op. Dr. Duygu Umut ERASLAN

Kadın Hastalıkları ve Doğum

1982 yılında İskenderun/Hatay’da doğdu. 2006 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2013 yılında Haydarpaşa Numune Eğitim Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum ana bilim dalında uzmanlık eğitimini aldı. 2013-2016 yılları arasında Beykoz Devlet Hastanesi’nde, 2018-2019 yılları arasında ise İstanbul Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalıştı. Genel gebe muayenesi ve kadın sağlığı muayenesinin dışında idrar Kaçırma, Genital Estetik özel ilgi alanları arasındadır. 2019 Kasım ayından itibaren Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Uzm. Dr. Sema Kahraman

Uzm. Dr. Sema Kahraman

Anestezi ve Reanimasyon

İstanbul’da doğdu. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldu. Aynı üniversitede uzmanlık eğitimi aldı. 2009-2010 yılında mecburi hizmetini Hakkari Yüksekova Devlet hastanesinde tamamladı. Temmuz 2016 dan itibaren Gaziosmanpaşa Avrasya Hastanesinde görev yapmaktadır.

Uzm. Dr. Kadir Doğruer

Uzm. Dr. Kadir Doğruer

Anestezi ve Reanimasyon

ÖZ GEÇMİŞİ
1962 yılında Samsun’da doğan Dr. Kadir Doğruer, 1985 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni tamamlamış, ihtisas eğitimini 1994 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Ana Bilim Dalı’nda tamamlamıştır. Mesleki hizmetini Bilecik Devlet Hastanesi acil polikliniğinde ve SSK Cibali Dispanseri & Çocuk Hastalıkları polikliniğinde tamamlamıştır. 2000-2010 Tarihlerinde Memorial Hastanesi Genel Yoğun bakım ünitesi direktörlüğünü başarı ile sürdürmüştür. 2010 – 2015 yılları arasında Medical Park Yoğun bakım ünitesi direktörlüğü yapmıştır. 2015 yılı itibariyle Avrasya Hastaneler Grubu’nda hizmet vermektedir.

Uzm. Dr. Burçin ÖZTÜRK

Uzm. Dr. Burçin ÖZTÜRK

Anestezi ve Reanimasyon

1977 yılında Konya’da doğdu. 2001 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Gazi Üniversitesi Farmakoloji Anabilim dalında eğitim aldı. Ankara Türkiye Yüksek İhtisas  Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Anestezi Anabilim dalında uzmanlık eğitimini tamamladı. Muş Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetini gerçekleştirdi. Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yaptı. Ocak 2020’den itibaren Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Op. Dr. Abdulfaz Abbaslı

Op. Dr. Abdulfaz Abbaslı

Üroloji

ÖZ GEÇMİŞİ
1984 yılında Nahçıvan/Azerbaycan’da doğdu. 2008 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2016 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde Üroloji uzmanlık eğitimini tamamladı. Dr. Sadık Ahmet Hastanesi ve İstanbul Cerrahi Hastanesi’nde çalıştı. Temmuz 2018’den itibaren Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da Üroloji Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Op. Dr. Elshan Nabiyev

Op. Dr. Elshan Nabiyev

Ortopedi ve Travmotoloji

ÖZ GEÇMİŞİ
1975 yılında Bakü’de doğdu. 2001 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Lisansüstü eğitimini 2006 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim dalında tamamladı. Azerbaycan ve Türkiye’de birçok hastanede Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak çalıştı. 2016’dan beri Avrasya Hastanesi’nde görev yapmaktadır.

Op. Dr. Mehmet İMAM

Op. Dr. Mehmet İMAM

Ortopedi ve Travmatoloji

1983 yılında İskeçe-Yunanistan’da doğdu. 2002-2008 Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.
2009-2014 Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniğinden uzman oldu.
2014-2016 özel sektörde ortopedi uzmanı olarak çalıştı. 2016-2017 Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da ortopedi uzmanı olarak çalıştı 2017-2018 Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ortopedi uzmanı olarak çalıştı.
2019 yılında Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ortopedi ve travmatoloji kliniğinde akademik olarak ders verdi. Protez ameliyatları, Artroskopi ameliyatları(spor cerrahisi), üst ektremite mikro cerrahi ameliyatları, travma özel ilgi alanları arasında olan Dr. Mehmet İmam, aralık 2019 tarihinden itibaren Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da görev yapmaktadır.

Uzm. Dr. Murat Ulusoy

Uzm. Dr. Murat Ulusoy

Radyoloji

ÖZ GEÇMİŞİ
1957 yılında İstanbul’da doğdu. 1980 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1982-1985 İstanbul Vakıf Gureba Hastanesi’nde radyoloji uzmanlığı eğitimini tamamladı. 1986-2006 yılları arasında Sinop Atatürk Hastanesi, Taksim Hastanesi ve Haseki Hastanesi’nde çalıştı. Haziran 2013 tarihinden itibaren Avrasya Hastanesi’nde görev yapmaktadır.

Uzm. Dr. Ahmet Barman

Uzm. Dr. Ahmet Barman

Radyoloji

ÖZ GEÇMİŞİ
1973 yılında Bingöl’de doğdu. 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2002 yılında aynı fakültede uzmanlık eğitimini tamamladı. Sonrasında İstanbul’da özel hastanelerde çalıştı. Vasküler dışı Girişimsel Radyoloji ve Tanısal Radyoloji çalışma alanlarıdır. Kasım 2018 tarihinden itibaren Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da Radyoloji Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Uzm. Dr. Füsun Üstüner

Uzm. Dr. Füsun Üstüner

Biyokimya ve Klinik Biyokimya

ÖZ GEÇMİŞİ
1949 yılında Ankara’da doğdu. 1972 yılında Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun oldu. İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Biyokimya ve Klinik Biyokimya Uzmanlık eğitimini tamamladı. 1993-2011 tarihleri arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Tıbbi Biyokimya Klinik Şefi görevini sürdürdü. İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Tıbbi Biyokimya Eğitim ve İdari sorumlusu olarak çalıştı. Yurt içi ve yurt dışı bilimsel dergilerde yayınlanmış 147 adet çalışması bulunmaktadır. Aralık 2017’den itibaren Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da görev yapmaktadır.

Op. Dr. Emre Gönenç Baygöl

Op. Dr. Emre Gönenç Baygöl

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

1983 yılında Bandırma’da doğdu. İlk, ortaokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamladı. 2007 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi’nde uzmanlık eğitimini tamamladı. 2012 yılında Wisconsin Üniversitesi Plastik, Rekostrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünde “observer” olarak bulundu. Mecburi hizmetini Kırklareli Devlet Hastanesi’nde tamamladı. Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da görev yapmaktadır.

Uzm. Dr. Berna Baygol

Uzm. Dr. Berna Baygol

İç Hastalıkları

1983 yılında Bursa’da doğdu. İlk, ortaokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamladı. 2007 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimini yaptı. Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Kırklareli Devlet Hastanesi’nde İç Hastalıkları uzmanı olarak çalıştı. Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da görev yapmaktadır.

Uzm. Dr. Burak Berber

Uzm. Dr. Burak Berber

Psikiyatri

ÖZ GEÇMİŞİ
1975 yılında Bornova’da doğdu. 1997 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde uzmanlık eğitimini tamamladı. Kızılay Bayrampaşa Tıp Merkezi’nde çalıştı. Temmuz 2016’dan itibaren Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da görev yapmaktadır.

Op. Dr. Özcan Karakurt

Op. Dr. Özcan Karakurt

Göz Hastalıkları

ÖZ GEÇMİŞİ
1972 yılında Tokat’ta doğdu. 1995 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1999 yılında Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimini tamamladı. Katarakt Cerrahisi – Fakoemülsifikasyon, Glokom tanı ve tedavisi, Kontakt Lens uygulamaları, Retina hastalıkları ve laser ile tedavileri özel ilgi alanları arasındadır. Ekim 2017’den itibaren Avrasya Hastanesi Gaziosmanapaşa’da Göz Hastalıkları uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Uzm. Dr. Mustafa Yıldırım

Uzm. Dr. Mustafa Yıldırım

Cildiye

1964 yılında Kırşehir’de doğdu. 1988 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1993 yılında aynı üniversitede uzmanlık eğitimini tamamladı. Sonrasında İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi birçok devlet hastanesi’nde görev aldı. Aralık 2018’den itibaren Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da Dermatoloji uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Doç. Dr. Murat SEZER

Doç. Dr. Murat SEZER

Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz Uzmanı

1974 yılında Eskişehir’de doğdu. 1998 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1999-2003 yılları arasında Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Göğüs Hastalıkları uzmanlık eğitimini aldı. 2009 yılında Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi’nde Göğüs Hastalıkları Doçenti oldu. 2011 yılında EBUS eğitimi için Cleveland Clinic’te bulundu. 2010-2016 yılları arasında Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak görev yaptı. Birçok özel hastanede Göğüs Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan Dr. Murat Sezer, 2019 yılı Ağustos ayında Avrasya Hastanesi bünyesinde çalışmaya başladı. Akciğer kanserleri, bronkoskopi, EBUS ve girişimsel pulmonoloji özel ilgi alanlarıdır.

Uzm. Dr. Berna Hocaoğlu

Uzm. Dr. Berna Hocaoğlu

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

ÖZ GEÇMİŞİ
1970 yılında İzmir’de doğdu. 1993 yılında İ.Ü. İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1994 yılında Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji anabilim dalındaki eğitimine başlayarak yurtdışında devam eden Uz. Dr. Berna Hocaoğlu, 1999 yılında Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde uzmanlık eğitimini tamamladı. Öğrencilik, asistanlık ve uzmanlık döneminde yurtiçi, yurtdışı çeşitli dergilerde yayınlanmış bilimsel yazılar ve kongrelerde poster, sözlü sunu ve oturum başkanlıkları bulunmaktadır. Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da görev yapmaktadır.

Uzm. Dr. Fikri Halaçoğlu

Uzm. Dr. Fikri Halaçoğlu

Nöroloji

ÖZ GEÇMİŞİ
1980 yılında Adana’da doğdu. 2004 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Nöroloji uzmanlık eğitimini Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladı. 2012 yılında Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetini yaptı. Elektrofizyoloji (emg, eeg, vep, sep vb..), multıpl skleroz, hareket bozuklukları ve demanslar özel ilgi alanları olup, Mayıs 2018’den itibaren Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da Nöroloji uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Dr. Deniz Vüsale Naza

Dr. Deniz Vüsale Naza

Acil Tıp

ÖZ GEÇMİŞİ
1977 yılında Bakü’de doğdu. Azerbaycan Tıp Üniversitesinden mezun oldu. Azerbaycan ve Türkiye’de dahiliye ve acil tıp hekimi olarak çeşitli hastanelerde çalıştı. 2017 tarihinden itibaren Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da Acil Tıp Hekimi olarak görev yapmaya devam etmektedir.

Dr. Haşim Aydın

Dr. Haşim Aydın

Acil Tıp

1953 yılında Trabzon’da doğdu. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Mayıs 2017’den itibaren Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da Acil Tıp Hekimi olarak görev yapmaktadır.

Uzm. Dyt. Melis Işık

Uzm. Dyt. Melis Işık

Beslenme ve Diyet

ÖZ GEÇMİŞİ
1992 tarihinde Manisa Salihli’de doğdu. 2014 yılında İstanbul Arel Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun oldu.2014 yılında Yeditepe Üniversitesi –NLP Akademiden Yaşam Koçluğu eğitimi aldı. Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Bahçelievler Medicana Hastanesi, Esenyurt Devlet Hastanesi, Florya Galatasaray Metin Oktay Tesisleri ve Bahçeşehir Elitium Tıp Merkezi’nde stajlarını tamamladı. Okan Üniversitesi’ndeki Master programını 2017 yılında tamamlamıştır. 2014’ten beri Avrasya Hastanesi’nde görev yapmaktadır.

Psk. Dyt. Öznur CILIZ

Psk. Dyt. Öznur CILIZ

Beslenme ve Diyet

1996 yılında İstanbul/Bakırköy’de doğdu. 2018 yılında İstanbul Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldu. Aynı zamanda Çift Anadal programına girmeye hak kazanarak Psikoloji bölümünü bitirdi. İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi, Oryom Huzurevi, Fransız Lape Hastanesi, Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi, Hisar Intercontinental Hospital ve İstanbul Cerrahi Hastanesi’nde stajlarını tamamladı. 2018-2019 yılları arasında özel bir lisede Usta Öğretici olarak çalıştı. 2019 yılının ilk yarısında İstanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi’nde Pedagojik Formasyona başladı ve halen devam etmekte. Eylül 2019’dan itibaren Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da görev yapmaktadır.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: