Beştelsiz Mah. 101. Sokak. No:107 Akşemsettin Tramvay Durağı Zeytinburnu
02126655050
enruar

AVRASYA HASTANELER GRUBU ULUSLARARASI SAĞLIK TURİZMİ YETKİ BELGESİNİ ALDI

AVRASYA HASTANELER GRUBU ULUSLARARASI SAĞLIK TURİZMİ YETKİ BELGESİNİ ALDI

Sağlık Bakanlığı tarafından, Avrasya Hastaneler Grubu’na “Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi” verildi.

Avrasya Hastaneler Grubu, Uluslararası Sağlık Turizmi ve Turistin Sağlığı Hakkında Yönetmelik kapsamında, Uluslararası Sağlık Turizmi Sağlık Tesisi Yetkinlik Kriterleri’ne ve Yönetmeliğin genel esaslarına uyarak, Uluslararası Sağlık Turizmi faaliyetinde bulunmaya hak kazandı. Yıllardır Türkiye İhracatçılar Meclisi(TİM) sıralamasında hastaneler arasında ilk 10 kurum içinde bulunan Avrasya Hastaneleri, Uluslararası Sağlık Turizmi yetki belgesini almaya hak kazandı.
Avrasya Hastaneleri olarak tedavi için ülkemize gelen hastaların tıbbi ve teknolojik başarı kombinasyonunun yanı sıra, her hastamıza olduğu gibi yurt dışı hastalarımıza da özel ilgi ve hassasiyetle yaklaşıyoruz. Hastalarımız ve onlara eşlik edenlere kalış süresi boyunca sahip olduğumuz medikal kaynakları beş yıldızlı otel konforuyla birleştirerek en üst düzeyde tedavi ve bakımlarını sağlıyoruz. Aynı zamanda hastalarımızın dil konusunda problem yaşamamaları, rahatlıkla tedavi ve bakımlarını olabilmeleri için uluslararası hasta ofisimizde görevli tercümanlarımız bulunmaktadır.
Hastanelerimizdeki yurt dışı hasta sayımız giderek artmakta olup bu kapsamda gerekli alt yapı çalışmalarımızı sürekli geliştirmeye gayret gösteriyoruz. Ülkemizde sağlık turizmini güçlendirmek ve hizmet kalitesini artırmak için uzman hekim ve sağlık çalışanlarımızla hastalarımıza hizmet vermeye devam edeceğiz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: