Beştelsiz Mah. 101. Sokak. No:107 Akşemsettin Tramvay Durağı Zeytinburnu
02126655050
enruar

Çocuk Hakları Günü

Çocuk Hakları Günü

Avrasya Hastanesi Zeytinburnu 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü’nde Çocukların Haklarına Değindiği Muhteşem Bir Etkinlik Gerçekleştirdi.

Avrasya Hastanesi Zeytinburnu’nda bu yıl ikincisini düzenlediğimiz etkinliğimizde Prof. Dr. Asiye Nuhoğlu başta olmak üzere, Prof. Dr. Arif Akşit, Enes Selalmaz ve Zuhal Ramazanoğulları oturum konuşmacıları arasında yer aldılar.
Türk Kalp Vakfı adına Başkan Kenan Güven, Anne ve Bebek Sağlığı Vakfı adına Zuhal Ramazanoğulları, Kadınla Başlar Derneği adına Emine Küçükali Gürgök, Avrupa Alevi Düşünce Derneği adına Başkan İsmet Abbasoğlu ve birçok katılımcı söz alarak Çocuk Hakları Gününe ilişkin önemli katkılarda bulundular.

Etkinlik sonunda Avrasya Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Hüseyin Urlu oturumda yer alan tüm katılımcılarımıza teşekkür belgelerini takdim etti.
Avrasya Hastanesi toplumda çocuk, genç, yaşlı tüm kesime karşı sağlık alanında sunduğu hizmetler kadar sosyal sorumlulukları olduğunu da düşünerek hareket ediyor, çocuk haklarının sesi olmaya devam ediyor. Onları haklarını bilmeli, öğrenmeli, topluma yaymalı ve korumalıyız.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: