Beştelsiz Mah. 101. Sokak. No:107 Akşemsettin Tramvay Durağı Zeytinburnu
02126655050

E-DOKTOR

Anasayfa » E-DOKTOR

Online Doktor Görüşmeleri

Hastaneye gelmeden sağlık hizmeti almanız artık çok kolay, yaşadığınız sağlık problemlerinizde Zeytinburnu Avrasya Hastanesi doktorlarıyla online görüşmeler gerçekleştirdiğimiz sağlık uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Bu görüşmeler KVKK kapsamında olup hasta gizliliği ve mahremiyeti sebebiyle kayıt altına alınmamaktadır.

Nasıl Randevu Alabilirsiniz ?

0212 665 50 50  numaralı çağrı merkezi yada WhattsApp iletişim hattımızdan 7/24  randevu talebinde bulunabilirsiniz. Online görüşmeler hafta içi 08:00/17:00 hafta sonu 08:00/14:00 saatleri arasında sizler için en uygun zaman aralığı belirlenerek gerçekleşebilmektedir.

Online Muayene Hizmeti alabileceğiniz branşlarımız ve  doktorlarımızı temsilcimizle görüşebilirsiniz.

Online Görüşme Süresi Nedir ?

Online muayene hizmetlerimiz ortalama 15 dakikayı kapsamaktadır. Bu süreç doktorunuzun değerlendirmesine göre uzayabilir, ya da daha kısa sürebilir.

Online Muayene Hizmeti Ödemesi Nasıl Yapılır ?

Görüşmelerde SGK ya da özel sigortanızdan faydalanamamaktasınız. Ücretlendirme konusunda çağrı merkezi temsilcileri tarafından bilgilendirileceksiniz. Bu online görüşme ödemelerinizi, randevunuz oluşturulduktan sonra gerçekleştirmeniz gerekir. Bu işlemi havale yoluyla gerçekleştirebilmektesiniz. Randevu alımı sonrası ödeme  hakkında temsilcilerimiz sizi yönlendirmektedir.

Online Görüşmelerde Kontrol Hakkı  Var Mı ?

Online görüşmeleriniz eğer doktorunuz kontrolü gerek görüyor ise 10 günlük bir kontrol süresini kapsamaktadır. Uygun tarihi doktorunuzla belirleyerek kontrolünüzü sağlayabilirsiniz.

*Gerçekleşecek online görüşmelerde daha önce hastanemize gelmişseniz tetkik ve sonuçlarınız görülebilmektedir. Elinizde başka yerde yapılmış tetkikler var ise görüşme esnasında  yanınızda bulundurmanızda fayda olacaktır.

*Laboratuvar hizmetleri için deneyimli ekibimiz tarafından evde kan alımı sağlanabilmektedir. Bu hizmet bedelleri ile ilgili muayene sonrası temsilcilerimizden bilgi alabilir ve bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

*Online görüşmeler sonrası hekiminiz tarafından farklı bir branşa yönlendirilmeniz uygun görülürse bu görüşmelerde  ek ücret ödenmesi gerekmektedir.

*Online görüşmelerde size uygun bir zaman aralığı belirleneceğinden randevu saatine hassasiyet göstermeniz ve aksi durumda bilgi vermenizi rica ederiz.

 

Detaylı Bilgi İçin;

Çağrı Merkezi: 0212 665 50 50 

WhatsApp: 0212 665 50 50 

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: