Beştelsiz Mah. 101. Sokak. No:107 Akşemsettin Tramvay Durağı Zeytinburnu
02126655050

ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ

ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ

Omurga Cerrahisi Merkezimizde;

Doğuştan ve sonradan gelişen omurga eğrilikleri ve kamburluk (skolyoz, kifoz), omurga kayması, omurga kırık ve çıkıkları omurga enfeksiyon ve tümörleri merkezimizde tedavi edilmektedir.

HER BEL AĞRISI MASUM DEĞİLDİR

Dünya yüzeyindeki tüm insanlar yaşamlarının belli bir anında mutlaka bel ağrısı çekmişlerdir. Özellikle gençlerde beldeki omurlarda kayma, yaşlılarda omurilik ve sinirlerin yer aldığı kanallarda dejeneratif daralma (spinal stenoz), hastalarda ciddi ağrı ve nörolojik hasara yol açabilir. Konservatif metotlara cevap vermeyen ağrısı olanlarda, uyuşma ve kuvvet kaybı gibi nörolojik bozukluk gelişen hastalarda cerrahi tedavi kaçınılmazdır. Bel ağrılarına ayrıca tümörlerin ve omurga enfeksiyonlarının da yol açabileceği unutulmamalıdır. Bel ağrısına yol açan bu hastalıklar merkezimizde tedavi edilmektedir.

KEMİK ERİMESİNE BAĞLI (OSTEOPOROTİK) KIRIKLARDA VE VERTEBROPLASTİ VE BALON KİFOPLASTİ AMELİYATLARI

Menopoz sonrası ve yaşlılık kemik erimesinde ve özellikle bazı omurga tümörlerinde ağrıyı ortadan kaldırmaya yönelik son yıllarda kullanıma giren vertebroplasti ve balon kifoplasti ameliyatları, merkezimizde lokal anestezi altında ve günübirlik cerrahi olarak uygulanmaktadır.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: