Beştelsiz Mah. 101. Sokak. No:107 Akşemsettin Tramvay Durağı Zeytinburnu
02126655050

ACİL SERVİS ÜNİTESİ

ACİL SERVİS ÜNİTESİ

ACİL SERVİS

Avrasya Hastanesi Acil Servisi, yılın her günü 24 saat aynı standarttaki hizmet kalitesi ile çalışmaktadır. Acil Servis Bölümlerinde aile hekimliği uzmanları ve/veya acil tıp uzmanları görev yapmaktadır. Bu ekip tarafından değerlendirilen hastalarımız için tedavi sürecinde görev alabilecek diğer uzmanlık dallarından hekimler davet edilebilmektedir.

Avrasya Hastanesi’ e ait ambulans filosu; doktor, paramedik ve ilkyardım sertifikalı sürücüden oluşmaktadır.

Hastaya ulaşma süresince hastaya ya da hasta yakınlarına acil tıbbi danışma desteği verilmekte, sonrasında ise hastane acil servisimizle koordinasyonlu olarak gerekli hazırlıklar yapılmaktadır.

Hastane öncesi ve sonrası, acil olan ve acil olmayan sağlık hizmetlerini Avrasya Hastanesi Hizmet Bütünlüğü içerisinde hastalarımıza sunmaktayız.

Her yaş grubundaki hasta, acil servisinden hizmet alabilir. Acil servislerde gözlem odası, girişim odası, alçı odası, EKG gibi kapalı bölümler yer alır. Sunulması gereken hizmetin multidisipliner olması vazgeçilmez bir gerçek olduğundan genel cerrahi, kadın hastalıkları ve doğum, çocuk sağlığı ve hastalıkları, iç hastalıkları ve kardiyoloji gibi diğer tüm departmanlar aynı koşullar altında 24 saat acil servise destek verirler.

Tüm hastanelerimizde 24 saat boyunca radyoloji uzmanlarının desteği ile birlikte manyetik rezonans, bilgisayarlı tomografi, ultrasonografi gibi görüntüleme olanakları ile tüm laboratuvar tetkikleri gerçekleştirilebilmektedir.

Başta İngilizce, Almanca ve Fransızca bilgisine sahip hekim kadromuz yabancı uyruklu hastaların taleplerine onları ülkelerinde hissettirecek şekilde cevap verebilmektedirler. Gerek hastaneye başvuranların gerekse de telefonla danışmak isteyen kullanıcılarımızın sorularına da gene acil servislerimizdeki hekimlerimiz cevap vermekte ve onları doğru hizmeti alacakları birimlere yönlendirmekte veya acil gereksinimleri bulunan tıbbi bilgiyi, erişimlerinde bulunan elektronik kütüphane olanaklarını da kullanarak sağlamaktadırlar.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: